Resultater 2012

Status:  Sted og dato:   Klasse:   Plassering: 
 Spansk Mesterskap
 Spania, Castelloli, 02.12
 TR2  3. plass
 Tour de Tost
 Spania,Tora d' Tost, 02.12
 Elite
 2. plass
 SnowCross Kongsberg  Kongsberg, 10.03.12  Fri ccm
 3. plass
 Hobøl 2-dagers  Østfold, 31.06.-01.07.12   Elite
 1. plass 
       
 Nordisk mesterskap  Helsinki, Finland, 04.08.12  Senior   GULL!! 
 Nordisk mesterskap lag  Helsinki, Finland, 05.08.12   Senior   GULL!!
       
 Norges Cup 1
 Riska, 12.05.12
 Elite  1. PLASS!
 Norges Cup 2
 Riska, 13.05.12
 Elite
 2. plass
       
 Regions Cup Øst 1
 Kråkerøy, 23.04.12
 Elite  1. plass
 Regions Cup Øst 2  Hvervenbukta, 05.05.12
 Elite  1. plass
 Regions Cup Øst 3
 Skiptvet, 02.06.12
 Elite  1. plass
       
 VM runde 7
 Spania, Peñarroya, 16.06.12  Junior  13. plass
 VM runde 8
 Spania, Peñarroya, 17.06.12  Junior  10. plass
 VM runde 9
 Andorra, 23.06.12
 Junior  15. plass
 VM runde 10
 Andorra, 24.06.12  Junior
 16. plass
       
 Norges Cup 3 enduro
 Haslemoen, 19.05.12
 Junior  5. plass

Resultater 2011

Status:  Sted og dato:   Klasse:   Plassering: 
 Kråkerøy Open  Kråkerøy (Østfold), 02.10.10  Elite  1. plass
 Hobøl 2-dagers
 Hobøl (Østfold), 02-03.07.11  Elite
 2. plass
 Uoff. Høydehopp
 Hobøl (Østfold), 01.07.11
 Senior
 1. plass
 Regions Cup
 Hvervenbukta (Oslo), 02.11.11  Elite
 1. plass
    


 
 Norges Cup 1 - trial  Karmoy (Haugesund), 07.05.11  Elite  2. plass
 Norges Cup 2 - trial  Kleive (Molde),28.05.11  Elite   3. plass 
 Norges Cup 3 - trial  Trøgstad (Ostfold), 11.06.11  Elite   3. plass
 Norges Cup 4 - trial  Kristiansand, 07.08.11  Elite  2. plass
 Norges Cup 5 - trial  Kristiansand, 08.08.11
 Elite  2. plass
 Norges Cup 6 - trial
 Riska (Hommersåk), 25.09.11
 Elite  2. plass
   Sammenlagt 2. plass NC 2011
   
       
 Nordisk mesterskap ind.  Nord-Stockholm, 13.08.11  Senior
 2. plass
 Nordisk mesterskap lag
 Nord-Stockholm, 14.08.11
 Senior
 2. plass
       
 Norges mesterskap ind.
 Riska (Hommersåk), 24.09.11
 Senior  2. plass
 Norges mesterskap lag
 Hvervenbukta (Oslo), 01.10.11
 Senior
 2. plass
       
 Norges Cup 1 - enduro  Lunner (Lillestrom), 05.03.11  Junior  2. plass
 Norges Cup 2 - enduro  Karmoy (Haugesund), 31.04.11   Junior  2. plass
 Norges Cup 4 - enduro  Jevnaker (Hønefoss),08.10.11  Junior
 
       
 Lag-VM (TdN)
 Tolmezzo (Italia), 18.09.11
 PRO!
 5. plass

Resultater 2010

 Status:  Sted og dato:   Klasse:   Plassering: 
 Trial on ice  Lunner (Lillestrøm), januar 2010  Senior   2. plass
 Høydehopp konkurranse  Askim (Østfold), 25.06.10   Fri CCM  1. plass
 Hobøl 2-dagers  Hobøl (Østfold), 26.-27.06.10  Elite  1. plass
 Kråkerøy Open  Kråkerøy (Østfold), 02.10.10   Elite   1. plass 
       
 Spansk mesterskap  Casteolli (Spania), 28.02.10  TR 2   12. plass 
 Europa mesterskap nr 1  Coazze (Italia), 04.04.10  Senior  12. plass
 Europa mesterskap nr 3  La Rabassa (Spania), 13.06.10   Senior  10. plass
 Europa mesterskap nr 5  Foppolo (Italia), 24.07.10  Senior   17. plass 
       
 Verdens mesterskap  St Michele (Frankrike), 11.07.10  Junior   8. plass 
 Verdens mesterskap  St Leo (San Marino), 18.07.10  Junior  18. plass 
 Verdens mesterskap  Foppolo (Italia), 25.07.10  Junior   17. plass 
       
 Svensk mesterskap 1  Kinna (Sverige), 11.04.10  Elite  2. plass
 Svensk mesterskap 2  Ale, Surte (Sverige) 15.05.10  Elite  2. plass
 Svensk mesterskap 3  Kungsbacka (Sverige) 16.05.10  Elite  2. plass
 Svensk mesterskap 4  Finspång (Sverige),  10.06.10  Elite  2. plass 
 Svensk mesterskap 6  Borås (Sverige), 16.10.10  Elite   3. plass 
   BRONSE sammenlagt!    
       
 Sør Cup 1  Søgne (Sørlandet), 25.04.10  Elite  2. plass
 Hordaland Cup 1  Vestkanten (Bergen), 22.05.10   Elite   1. plass 
 Region Øst Cup 3  Hvervenbukta (Oslo), 28.08.10  Elite  1. plass 
 Region Øst Cup 4  Skiptvet (Østfold), 04.09.10   Elite   1. plass 
 Region Øst Cup 5  Kråkerøy (Østfold), 02.10.10   Elite   1. plass 
       
 Norges Cup 1  Hobøl (Norge), 01.05.10  Elite  2. plass
 Norges Cup 2  Riska (Norge), 29.05.10   Elite   2. plass 
 Norges Cup 3  Kokstad (Bergen), 21.08.10  Elite   2. plass
 Norges Cup 4  Bokn (Haugesund), 18.09.10  Elite  3. plass 
 Norges Cup 5  Kristiansand (sørlandet), 26.09.10   Elite   2. plass 
   2. plass sammenlagt!    
       
 Norges Mesterskap lag  Kråkerøy (Østfold), 01.10.10  Elite   Sølv!
 Norges Mesterskap ind  Kristiansand (sørlandet), 25.09.10   Elite  BRONSE! 
 Nordisk mesterskap ind  Hvervenbukta (Oslo), 14.08.10  Elite   BRONSE! 
 Nordisk mesterskap lag  Hvervenbukta (Oslo), 15.08.10  Elite  GULL! 
 Verdens mesterskap lag  Myslenice (Polen), 12.19.10  Gr. B

 GULL!

       

Resultater 2009

Status:  Sted og dato: Klasse: Plassering:
 Scandinavian Open Champ Kval  Stockholm (Sverige), 25.01.09 Senior 3. plass
 Santigosa 3 dagers  Santigosa (Spania), 10.-12.04.09 Svart Jr 3. plass
 Anyós Open Trial  Anyós (Andorra), 12.07.09 Rød Sr 1. plass
 Finskmesterskap  Helsinki (Finland), 09.08.09 Senior Brutt 
       
 Europamesterskap  Myslenice (Polen), 19.07.09 Junior  6. plass 
 Europamesterskap  Chaves (Portugal), 24.05.09 Junior  11. plass 
 Europamesterskap  Barzio (Italia), 20.06.09 Junior  Brutt 
 Verdensmesterskap  Chaves (Portugal), 25.05.09 Youth 14. plass 
 Verdensmesterskap  Barzio (Italia), 21.06.09 Youth  19. plass
 Verdensmesterskap  La Rabassa (Andorra), 28.06.09 Youth  15. plass 
       
 Nordiskmesterskap Lag  Helsinki (Finland), 16.08.09 Senior GULL! 
 Nordiskmesteskap Ind.  Helsinki (Finland), 15.06.09 Senior 5. plass
       
 Norgesmesterskap Lag
 Riska (Stavanger)
Junior GULL! 
 Norgesmesterskap Ind.  Kristiansand, 22.08.09 Senior 4. plass 
       
 Regions Cup Øst nr 2  Nesodden, 09.05.09 Elite  2. plass 
 Regions Cup Øst nr 3  Hvervenbukta, 06.06.09 Elite 1. plass
 Regions Cup Øst nr 4  Skiptvet, 14.06.09 Elite 1. plass
     
 Norges Cup nr 1  Skodje, 09.05.05 Elite  6. plass 
 Norges Cup nr 2  Skiptvet, 13.06.09 Elite 4. plass
 Norges Cup nr 3  Kristiansand, 22.08.09 Elite 2. plass
 Norges Cup nr 4  Kristiansand, 23.08.09 Elite 2. plass
 Norges Cup nr 5  Nodelandsheia Elite 3. plass
      2. plass sammenlagt!
       

Resultater 2008

Status: Sted og dato:  Klasse:  Plassering: 
 Verdensmesterskap  Ettelbrück (Luxembourg), 30.03.08  Youth   20. plass 
 Verdensmesterskap  Tolmezzo (Italia), 29.06.08  Youth   19. plass 
 Verdensmesterskap  Uddevalla (Sverige), 31.08.08  Youth   19. plass
 Europamesterskap  Tolmezzo (Italia), 28.06.08  Junior  20. plass 
 Europamesterskap  Uddevalla (Sverige), 30.08.08  Junior  17. plass
       
 Svenskmesterskap  Ale (Sverige), 13.05.08  Junior  2. plass
 Svenskmesterskap  Sotenäs (Sverige), 14.05.08  Junior  2. plass
       
 Norgesmesterskap  Haugaland (Haugesund), 06.09.08  Junior   GULL!
       
 Santigosa 3 dagers  St. Joan (Spania), 21.-23.03.08  Rød Jr   2. plass 
 Kråkerøy Open  Fredrikstad (Østfold), 20.04.08  Elite   3. plass 
 Arinsal 2 dagers  Arinsal (Andorra), 02.-03.08.08  Rød Jr  2. plass
       
 Region Øst Cup  Nesodden, 26.04.08  Elite  1. plass 
 Region Øst Cup  Hvervenbukta (Oslo), 31.05.08  Elite  1. plass
 Region Øst Cup  Skiptvet (Østfold), 16.08.08  Elite  1. plass
       
 Norges Cup nr 1  Kråkerøy (Østfold), 19.04.08  Elite   5. plass 
 Norges Cup nr 2  Riska (Stavanger), 24.05.08  Elite  6. plass
 Norges Cup nr 3  Hvervenbukta (Oslo), 23.08.08  Elite  5. plass 
 Norges Cup nr 4  Skiptvet (Østfold), 24.08.08  Elite  6. plass
 Norges Cup nr 5  Bokn (vestlandet), 07.09.08  Elite  3. plass 
       5. plass sammenlagt
       
 Nordiskmesterskap Lag  Kinna (Sverige), 08.06.08  Junior  GULL!
 Nordiskmesterskap Ind.  Kinna (Sverige), 07.06.08  Junior  GULL!